| ISQ a întrebat:

Imi dati si mie va rog un heck de pescuit pentru metin2 ro sa mearga big grin va rog dau funda.

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Acum mai nou pe metin2 nu mai merge nici un Hack...(din pacate ) Pe Metin2 Ro, Eng, De, Uk, PL etc... so bagat HackShield adica anti hack si cred ca sti de asta.Dar asa de distractie poti folosii hackuri pe servere private de hamachii mai mult dar poti gasiii si servere mai slabe care n-au hackshiel si acolo poti folosii hack.
Deci sfatul meu e sa nu folosesti hack pe metin2 ca in + nu mere si risti sati banezi contul.
Baftawinking