| Anonimul3315 a întrebat:

Imi dati un program de recording care sa filmeze si jocurile in fullscreen ca am un program de record numit,, SmRecorder" dar cand pornesc un joc in fullscreen in filmare e ecran negru.Ce program filmeaza in fullscreen? Dar nu Hyper cam 2 pentru ca asta are zgomotu in intarziere. Zic ceva si in video dupa 5 secunde se aude dupa ce am facut deja lucru ala. Nu camstudio pentru ca asta nici nu merge pfuuu deloc. E prost. Fara intrebari cum ca de ce nu merge da? Nici fraps ca asta e cel mai naspa. Filmeaza doar 30 de secunde. Atata. 30 de secunde si se opreste. Ziceti un program de recording care sa filmeze perfect. Impecabil. In asa fel incat aia care o sa se uite la video sa para ca se uita la calculatoru lor. Sa filmeze in fullscreeen sunetu sa fie perfect sa nu se blocheze si sa nu fie optiuni complicate acolo la programu ala. Mersi anticipat. Funditabig grin.

9 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

FRAPS filmeaza doar 30 de secunde pentru ca e Trial si nu Full. Eu am luat FRAPS 2.0 full pe cand puteai descarca pe gratis de pe site-ul lor. nu am avut probleme cu filmarea, puteam filma si ore intregi laughing

| Anonimul3315 explică (pentru Andrei7520152):

Pai si cum fac sa il am full. Numi spune ca e cam ca toate programele. Sa dau 10 euro.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Anonimul3315):

Nu pot spune aici, ca astia imi sterg raspunsurile. Poate mai gasesti verziunea 2.0 pe undeva. pana la ver 2.5 stiu ca filmeaza nelimitat. Doar ca eu am xp...si poate o sa ai probleme daca o folosesti cu win vista / win 7... dar acum tin minte ca am instalat odata ver 2.5 pe vista si a mers deci poate poate ai noroc. cauta fraps 2.0 / 2.5 pe net

| NixonRed a răspuns:

Hipercam

| Fufulete a răspuns:

Fraps iti inregistreaza si vocea daca ai microfon si e conectat. Funda?

| Adrian848 a răspuns (pentru Fufulete):

Da ai dreptate dar mai am o intrebare:Cum pot pune o intrebare cum a pus el acum? Plzz?

| Anonimul3315 explică (pentru Fufulete):

Vam zis ca fraps nu imi filmeaza mai mult de 30 de secunde! Se opreste!

| Adrian848 a răspuns:

Frate pentru jocuri iti recomand FRAPS, GameCam V2 sau zdsoft! Sper sa fie bun!
Fraps:http://www.fraps.com/download.php
GameCam V2:http://www.gamecamportal.com/
Si ZDSoft:http://www.zdsoft.com/downloads.html
Zd soft merge un pic cam cu lag...
Fraps nu are lag si e very good
Si Game Cam V2 merge sa filmezi doar 45 secunde!