| asiodfaijooij a întrebat:

Imi explica cineva cum sa fac Dvd-uri cu jocuri pentru un Playstation 2 modat? As vrea sa stiu toti pasii. (am deja ultraiso dar nu stiu cum sa il folosesc) Multumesc!

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Incearca sa-l schimbi. Si acum cat e vacanta, spala-ti parul la 4-5 zile (asa este normal), poate se obisnuieste asa.

| asiodfaijooij explică (pentru Chαяtreux):

Dafucq?

| Chαяtreux a răspuns (pentru asiodfaijooij):

Phahahahahhhhhh rolling on the floor)))))) jurrrrrr ca mi-a aparut alta intrebare mie! (spuneai ceva de sampon si par gras)
MOR rolling on the floor))))))