| Mankind31 a întrebat:

Imi intra dead risin 3 pe PC?
Procesor Intel(R) Celeron (R) CPU N2840 2,16 GHZ
4 RAM
64 BIT
Placa video de 2 gb dar cam veche

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai putea incerca Counter-Strike 1.6 & Global Offensive, sigur o sa iti mearga.
Iar ca sport, poti cumpara fifa 2015 pe steam, sau daca nu sa il descarci direct de pe internet.

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Merge ca ai RAM destul.

| Mankind31 explică (pentru kar1GaNNN):

Cum ar trebui sa am setarile la joc? pe minim tot?

| Mankind31 explică (pentru kar1GaNNN):

Si pentru dead rising 3 nu trebuie sa am 6 gb ram?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Mankind31):

Amestecate, nu neaparat minim la toate.
Mai multe imformatii aici : http://www.altex.ro/jocuri-console/dead-rising-3-apocalypse-edition-pc

| Mankind31 explică (pentru kar1GaNNN):

Ce jocuri imi mai recomandati pentru PC-ul meu? Categorii:Sport, Actiune

| Mankind31 explică (pentru kar1GaNNN):

Fifa 15 am incercat versiunea demo si nu mi-a mers.mergea foarte foarte greu

| Mankind31 explică (pentru kar1GaNNN):

Dead Rising 3 este si pentru PS3? ce jocuri bune stii pentru PS3? o sa imi modez PS3-ul si as vrea niste jocuri. orice categorie

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Mankind31):

La PS3 nu ma bag, ca nu ma pricep, si in legatura cu Fifa 15 probabil ar trebui sa ai un procesor mai puternic de aia ai avut lag.

Daca face figuri da-i pace si poti sa joci pes 2007, tot fotbal, e frumos si iti va merge sigur.
Mie imi merge cu 1 GB RAM perfect.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Mankind31):

Ai putea incerca Counter-Strike 1.6 & Global Offensive, sigur o sa iti mearga.
Iar ca sport, poti cumpara fifa 2015 pe steam, sau daca nu sa il descarci direct de pe internet.

Răspuns utilizator avertizat