| Hector99 a întrebat:

Îmi merge call of duty advanced warfare la aceste specificații? Procesor quad-core placa video 2gb 8gb ram?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Orice procesor qc ar avea... joc AW cu i3 si GTX 750 TI/8 GB RAM de n-are treaba, detalii pe High la 1280X1024 fluent ca la mama lui.

6 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Ce procesor? Ce fel de placă video? Poate să fie DDR2-3 și atunci n-ai nicio șansă.

| Jipa95 a răspuns:

Specifica si ce procesor este ala, la fel si placa video.

| StrikeZ0357 a răspuns:

100% iti merge pe low (poate chiar high/ultra dar nu ai specificat mai exact care placa video/procesor)

| Prohozescu_Ilie_1995 a răspuns:

Da iti va merge, stiu asta pentru ca am si eu acelasi procesor

| PolBoss a răspuns (pentru Prohozescu_Ilie_1995):

Procesoare quad core sunt o droiae

| PolBoss a răspuns (pentru Prohozescu_Ilie_1995):

Fii si tu mai explicit, practic tiar merge, vezi pe siteul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| KodrutZ a răspuns (pentru PolBoss):

Orice procesor qc ar avea... joc AW cu i3 si GTX 750 TI/8 GB RAM de n-are treaba, detalii pe High la 1280X1024 fluent ca la mama lui.