| DrariusXD a întrebat:

Imi merge gta 5 cu : 3 gb ram placa video de 1 gb procesor de 2.70 AMD

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Din pacate nu ai specificat CE placa video si CE procesor de la amd ai. Daca e un dual core slab si o placa video slaba gen gt 630 sau mai stiu eu ce pocnitoare, atunci o sa ai cred ca 10-20 de fpsuri. Nu conteaza absolut deloc cati giga are placa video, poti sa ai si placa video de 512mb daca este foarte puternica gen 9800gtx care e o placa foarte veche dar care inca bate placi entry level iesite 2012-2013

| nadasanpaul a răspuns:

Din păcate nu.Gta 5 merge cu cel puţin 4 gb ram şi placă video de 2gb