| ShaunWhite a întrebat:

Imi merge GTA IV pe laptop?
Are 4 GB RAM si 2.30 GHZ
Windows 7 Home Premium [Premium adica am activat windowsul]

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Daca ai o placa video dedicata cred ca iti va merge fata probleme happy

| 21BoBy21 a răspuns:

Incearca pe google scriing can you run it si dai acl alegi jocu can you run it si acl iti 3 lini daca iti da recomandet iti merge 100% la mijloc 50% si la prima 0%

| BeHappyLikeMe07 a răspuns:

Daca ai placa video egala sau mai mare decat 1 gb merge exact asa ma eu laptopu

| ShaunWhite explică (pentru BeHappyLikeMe07):

Placa video e de 1gb...

| donald2457 a răspuns:

Da pentru ca sunt jocuri mici

| 21BoBy21 a răspuns (pentru donald2457):

Donald gta iv nu e un joc mic! este mare din cate am auzit parca ocupa 16 gb... asa ca taci cica ca i joc mic