| Teenix a întrebat:

Imi merge jocul GTA 4 pe laptop ( Acer Aspire AS 5336 )? Tin sa mentionez Ca am procesor Intel Celeron Cpu 925 @2.30 GHz, memorie RAM 2, 00 Gb. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| AndreiD a răspuns:

Salut! Vreau sa-ti spun prima data ca procesorul e putin cam slabut, nu prea sunt sanse.Acum depinde si de placa video.http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Alege din lista asta,, GTA IV'' si-ti va spune daca-ti merge macar pe minim.
PS:Nu lua in seama utilizatori cen suculete12.Sunt sigur ca nu are aceasta configuratie si vrea doar funda.

1 răspuns:
| suculete12 a răspuns:

Da si eu am acelasi laptop si merge funda?