| SadBoyForever a întrebat:

Imi poate cineva explica cum descarc un joc si cu ce program va rog?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Scrie pe g00gle asa: '' f i f 3 a 2 0 0 8 f r e e t o r r e n t download'' si te vor redirectiona ei la niste t 3 o r e n t - uri de unde sa d 3 e s c a r c i '', succes!
Scz ca am scris mesajul asa dar era suspect de piraterie tongue

2 răspunsuri:
| Munro a răspuns:

Pai poti descarca direct

| SadBoyForever explică (pentru Munro):

As vrea sa descarc f i f a 2 0 0 8 si pe google daca-l iau ma v-a costa sad.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Scrie pe g00gle asa: '' f i f 3 a 2 0 0 8 f r e e t o r r e n t download'' si te vor redirectiona ei la niste t 3 o r e n t - uri de unde sa d 3 e s c a r c i '', succes!
Scz ca am scris mesajul asa dar era suspect de piraterie tongue