| Allex19 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cand primesc iteme pe cs go.
Am jucat toata saptamana si n am primit nimica

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

GeorgeFatan, te rog, data viitoare nu mai da informatii gresite.
Iteme pe CSGO primesti o data pe saptamana, cand faci level-up la Private Rank. Miercuri e inceputul saptamanii si in primele meciuri jucate din acel moment, vei primii XP mai mult.

| KIibrDM a răspuns (pentru KIibrDM):

Btw, am uitat sa mentionez, dar primesti drop pe orice mod, nu neaparat competitive.

| GeorgeFatan a răspuns:

Trebuie sa joci pe modul Copetitive si sa castigi meciurile! Funda mersi