| Cioba_Monyca_1994 a întrebat:

Imi puteti da o lista cu jocuri vechi,care le jucam pe PC cand eram mici,gen mario,gta 3, etc.Cea mai frumoasa lista primeste funda.Multumesc anticipat.Sarabatori fericite! big grin

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!
Uite:

Adeventure Island 1, 2, 3, 4;
Doctor Mario
Hercule si Tarzan
Glace
Age of Empire
wrestling laughing
Shooter ca si CS
Dofus
BOTS
Spiderman
Bomberman "OMG L-AM ADORAT!"
Grand Theft Auto
broscutele ninja
Supaplex
Tom si Jerry
state of war
gta2
Captain CLaw
Punisher
Volfied
Captain Claw
Chicken Invaders
Virtual Cop 2
S.T.A.L.K.E.R shadow of chernobyl

Sunt unele dintre jocurile copilăriei.

Baftă!
Sărbători fericite!

| Cioba_Monyca_1994 explică (pentru Satango):

Multumesc. Si eu adoram bomberman. Nu sti cum se numeste acel joc cu o pisica care statea pe ubdeva printre case si trebuia sa se fereasca de cineva sau ceva. Prin 2005-2006 jucam jocul.

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru Satango):

Sa nu uitam de Printul din Persia :D
http://www.wuf.ro/jocuri-de-aventura/79/printul-din-persia

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Serious Sam
Quake
Pinball
Pocket Tanks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce jucai tu, dar eu jucam Claw, Hercules, tot felul de jocuri d ela Miniclip (mai ales ala de dezbracai tipe prinzand berelaughing, Metin, Tedi si nu mai stiu, toate nebuniile de jocuri ce le gaseam, nu ca acum:d