| Errnesto a întrebat:

Imi puteti da si mie un cont premium bun? va rog frumos daca nu il mai folositi nu conteaza daca are ban pe unele servare ca am eu unule normale dar imi trebuie un cont premium ca minecraftul meu nu mere faca cont premium

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Auzi, nu pot sa iti ofer contul meu premium, dar iti dau un site de unde poti lua Minecraft fara sa ai cont premium, trebuie sa pui doar un nume si gata, te poti juca.
- https://drive.google.com/file/d/0By71jwIaTzVPR2UwemNvcTBqZjA/view

| Errnesto explică (pentru Daryus3k2):

Am zis ca daca nu il mai folositi nu mai jucati

1 răspuns: