| robi1990 a întrebat:

Imi puteti da un link pentru a descarca cs 1.6 cu boti si fara virusi, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Eu joc Cs 1.6 Bestial si il poti lua de aici: http://www.csbestial.com/download.html Eu l-am luat si nu avea virusi. Cs-ul este primul din lista. Cand vei intra in el trebuie sa ii pui codul numai cu A. Funda? (nu este piraterie deoarece cs 1.6 este un mod al half life-ului)

| robi1990 explică (pentru YoChriss):

Mersi, ori cum ieri am gasit

2 răspunsuri:
| ionuthebest a răspuns:

Counter-strike warzone este cu steam fake, dar nu stiu daca are boti, nu am incercat.