| rapp2020 a întrebat:

Imi puteti spune daca e bun acest psp? dar repede
Si daca acest psp este decodat?
Descriere:
Pentru a maximiza distractia Sony iti propune noua consola portabila PSP 3004 in pachet cu ultimul joc din seria Fifa - Fifa 2011
Caracteristici şi beneficii:
• Microfon incorporat pentru comunicarea prin intermediul Skype
• Ecran cu grad redus al reflexiei pentru cresterea claritatii si calitatii imaginii
Culoare: Neagra

Model: PlayStation Portable 3004

Procesor: PSP CPU, 333 Mhz

Procesor video: -

Display: Full-transparent TFT, 4.3 inci (16:9), 480x272 pixeli, 16, 770, 000 culori

Memorie: RAM - 64 MB

Audio: Suport PCM, ATRAC3 plus, MP3 (MPEG1/2 Layer3)

Unitate de disc: UMD Drive cu suport pentru citire

Conectivitate: Slot Memory Stick / USB 2.0 / Iesire video / Wireless LAN (IEEE 802.11b) / Jack Casti / Microfon incorporat

Pachet: Include jocul Fifa 2011

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteai sa pui linkul direct happy? Da este bun, dar nu este modat="decodat".