| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri de care sa nu ma plictisesc. Am jucat mai toate felurile de jocuri si nu prea mi-au placut. As vrea cv de memorie mai mica (pana in 5-6 gb). Sa nu aiba cerinte prea mari si nu as vrea jocuri cu masini.

Răspuns Câştigător
| aspectief a răspuns:

CS GO, CS 1.6, Team Fortress 2. tot ce e online e mai frumos, poti vorbi e multa comunicare

| anonim_4396 explică (pentru aspectief):

Team fortress 2 l-am gasit gratis pe steam. E foarte smecher jocul si merge bine.

3 răspunsuri:
| ValentinNC a răspuns:

Uite aici
-Call of Duty (Toate pana la Call of Duty Modern Warfare 1)
-FIFA (08, 09,10, 11,12, 13)
-Simple Planes (daca nu ai auzit de el, este un joc tare unde iti poti crea avionul tau si sa incerci sa zbori cu el)
-Farming Simulator 2013
-ETS 1
-Far Cry 1

| Doru2001 a răspuns:

Daca vrei un joc rpg, incearca The Elder Scrolls V Skyrim. Daca iti merge in lag, atunci incearca Oblivion.