| DarkGhost a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri mai misto care sa mearga am plava video de 252 ram 4gb procesro Dual CPU T3200

Răspuns Câştigător
| MLorand78 a răspuns:

Ai un pc bun dar placa video e doar de 256*. Iti recomand Hitman absolution, Pes 2013, Assassins creed brotherhood, dirt 2, dishonored. Intra pe gamerslab.com, e un site cu jocuri de succes aparute si care vor aparea, iti arata si cerintele de sistem pentru fiecare joc dar si un trailer. Cred ca merit funda happy

1 răspuns:
| Hy3nA a răspuns:

FEAR 2, Far Cry 2