| RazvanGRS a întrebat:

Imi puteti spune si mie jocuri care merg la urmatoarele cerint :pentium 4 procesro 3. 00ghz rami 1 gb placa video pci express 224 mb si hardul de 40 gb? plsss URGENT!

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Ai toate nfs-urile de la undercover in jos.
Rise of nations toate, age of empires la fel, crashday, gta toate pana la IV si multe alte jocuri aparute pana in 2005-2006

| RazvanGRS explică (pentru oioneko):

Mersi sunt bune toate dar imi poti spune si niste simulatoare de driving sa ceva de gen P.S mie la simulatoare imi da eroarea direct 3d not created device sau ceva de genu dc imi da aceasta roare?

2 răspunsuri:
| Ionut1312 a răspuns:

Call of duty 1, 2 mobile force, vice city, gta 3.