| amalyaaaa a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri super cu aventura? Nu conteaza daca sunt online sau trebuie sa le descarc. P.S Nu vreau sa jocuri de genul: razboi, impuscaturi, etc.

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

Iti recomand Seria Tomb Raider happy.
P.S : Joaca Tomb Raider Legend si ultima parte ( 2013 ) sunt cele mai tari jucate de mine tongue
Si ar mai fi tot gen Tomb Raider doar ca este un barbat si nu o femeie este : Prince of persia ( scuze daca incurc jocuru nu sunt sigur ca asta ar fi )
Mult noroc sper ca te-am ajutat happy

| amalyaaaa explică (pentru FloFlo888):

Imi poti da te rog un link de unde pot downloada Tomb Raider Legend?

| FloFlo888 a răspuns (pentru amalyaaaa):

Http://www.gloverzz.net/2013/01/download-tomb-raider-legend-pc.html
Nu stiu cu siguranta daca site-ul cu download este bun pentru ca eu tomb raider legend il am pe DVD ...scz daca nu te pot ajuta cu link pentru download. Mult noroc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomb Raider 2013, Uncharted 1, 2, 3 Last Of Us, Remember Me, Manhunt 1, 2