| AlexandrutHaU a întrebat:

Imi puteti spune si mie un site/explicatii de unde sa imi iau mod in limba romana pentru windows 7?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce mod vrei? Vrei sa faci windows 7 in limba romana? Ce windows 7 ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AlexandrutHaU explică (pentru neluL):

Windows 7 genesis

| neluL a răspuns (pentru AlexandrutHaU):

Asta e o denumire de soft piratat, pe mine ma intereseaza modelul de windows de la Microsoft! Intra in start->run->dxdiag (astepti sa incarce)
si apoi la System vezi informatii despre windows-ul tau.
Ar putea sa scrie -> Windows 7 Ultimate, sau Windows 7 Profesional sau Windows 7 Home Premium sau Windows 7 Enterprise... unul din ele trebuie sa fie.

| lpavel a răspuns:

Specifica ce windows 7 ai ca nu la toate se pot pune limba romana...