| deluurs1 a întrebat:

Imi puteti spune un program de filmat ecranul in timpul jocului(convertor) cu mai putin lag decat Bandicam si Fraps si calitate de 480p sau mai mult?
Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai lag la Fraps atunci nu iti merge nici un program de inregistrare pe computerul tau!
Alte programe:
Zd Soft Screen Recorder
Snagit
Game Cam
PlayClaw
Action! - The world's No. 1 gameplay recorder and Windows desktop - http://www.mirillis.com/en/downloads/downloads_action.html

Bafta!

| deluurs1 explică (pentru neluL):

Am doar putin lag foarte foarte putin...
Dar ma enerveaza ca nu se sincronizeaza fraps cu sonorul jocului! angry

| neluL a răspuns (pentru deluurs1):

Cand folosesti Fraps inchide toate aplicatiile nefolositoare chiar si antivirusul, tot ce nu iti foloseste.

| deluurs1 explică (pentru neluL):

Multumesc de sfat!

| neluL a răspuns (pentru deluurs1):

Cu placere! bye, bye wave

6 răspunsuri:
| Paranormal12 a răspuns:

Cel mai bun este HyperCam1, 2,3, toate sunt bune.

| OsOcAr a răspuns:

Incearca camtasia studio