| my323 a întrebat:

Imi puteti zice niste jocuri gen Gta, Prototype, Saints Row, Assassins Creed, L. A Noire?
Dau

5 răspunsuri:
| my323 explică:

Crezi ca fallout 3 e mai bun decat fallout 2, nu?

| Magnifico a răspuns:

Poti incerca:
-The Lord Of The Rings:Conquest (are mai multe versiuni dar asta e cea mai tare dupa parerea mea)
-Far Cry 2 (super jocul)
-Call of Duty 4 MW 1 (jocul acesta e super de jucat multiplayer)
-Mafia 2 (joc ce se apropie de Gta)
-The GodFather 2 (joc care si el se apropie foarte mult de gta)
-F.E.A.R. 3
-The Elder Scrolls 4 Oblivion / 5 Skyrm ( se apropie de Assassins Creed in sensul ca esti cu un player si e putin medieval imbinat insa cu SF destul de tare oricum)
Daca iti plac jocurile medievale ar trebui sa incerci si Rome Total War sau Medieval 2 Total War

Daca mai vrei jocuri sa imi spui ca stiu destule (am de toate felurilewinking )

Bafta happy

| my323 explică (pentru Magnifico):

Imi poti spune niste jocuri gen Call of duty?

| Magnifico a răspuns (pentru my323):

Da. Spre exemplu:
-Crysis 2
-FarCry 2
-F.E.A.R 3
-Battlefield (toate seriile)
-Battlestrike Force Of Resistance
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Falllout (si asta are mai multe serii)
Si mai sunt dar nu imi vin acum in minte

| DnX a răspuns:

@Magnifico imi poti lasa id-ul tau pls