| Nev3r a întrebat:

Imi recomandati niste jocuri?
Pc : 2gb rami, placa video de 256 nVIDIA, procesor sigal core de 2700
FUNDA!. :*

6 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Pff...nu inteleg un lucru la intrebarile astea. De ce nu spui si modelul placii video sau procesorului? Nu e indeajuns sa spui ca este procesor "singal" de 2700 mhz. Nu stim daca este AMD, daca este Intel sau din ce generatie este. Nu stim ce Nvidia este aia. Poate fi si FX5500 pe care se joaca doar Mario si Solitaire. Acum serios, spune mai multe informatii despre componenete.

| Nev3r explică (pentru KLiNK):

Nu le stiu happy daca lea-s stii ti lea-s spune happy e de 256 placa video happy si procesoru e singal core de 2700.

| Nev3r explică (pentru KLiNK):

Este AMD!

| KLiNK a răspuns:

Pai incearca:
Call of Duty 1 si 2
Medal of Honor Allied Assault
Hitman Sillent Assassin
Hitman Contracts
GTA III, Vice City si San Andreas (dar banuiesc ca le-ai jucat)
Just Cause
Driver Parallel Lines
18 Wheels of Steel American Long Haul
Colin McRae Rally 2005 (asta il joc si eu acum)
ToCA Race Driver 2 si 3
Half Life 2
Portal
FarCry 1

| KLiNK a răspuns:

Incearca sa scrii Colin Mcrae Rally 2005 GOG download t0rent. Asa l-am gasit eu.