| ALexZully98 a întrebat:

Imi spune si mie cineva o parere despre acest video, eu l-am facut. ( http://www.youtube.com/watch?v=dAHiT8Fqcmw ), Cea mai buna parere primeste o funda! (citit descriere la videoclip, daca jucati SA:MP m-ati putea ajuta ) Va multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Sidiuu a răspuns:

Imi place, dar trebuia sa mai pui si niste efecte. E de ajuns pentru tine, observ ca esti destul de incepator in creearea video-urilor. Te felicit!

O zi buna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteai să începi cu o introducere. Ce-a fost aia, ai apăsat de 15 ori pe h și asta a fost filmul. Nu așa atragi playeri, puteai să filmezi un event sau ceva interesant, o călătorie pe Chilliad, etc. O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este destul de bun. Mie imi place