| NextGen a întrebat:

Salut TPU, ziceti-mi si mie ce parere aveti despre acest videoclip? Cea mai buna parere primeste funda! http://www.youtube.com/watch?v=2g2zS63SmZ4

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

E interesant cred ca de atunci nu l-am mai vazut pe Khali prin WWE, oricum Nexus chiar daca au fost despartit au ajuns departe au impus frica si au realizat ceva... ceea ce fac The Shield acum dar e mai mult o imitatie a NEXUS!

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Decat sa te uiti la porcaria asta regizata mai degraba te uiti la un documentar.

| NextGen explică (pentru M25M):

Scuze ca iti zic dar am zis ce parere aveti voi nu sa imi ziceti sa ma uit la un documnetar din astea oricum daca iti dadeai parerea ta proptie de genul : Mie mi se pare foarte urat si nu imi place deloc ce este in acest videoclip, sau daca esti interesat de WWE puteai sa zice ca iti place ca l-au batut sau din astea... Ti-am cerut doar parerea si daac nu ai dat-o scuze dar o sa ii dau lui danyel funda

| M25M a răspuns (pentru NextGen):

Pai da si parerea mea este ca WWE de acum este o porcarie, am precizat in raspuns. Partea cu documentarul are tenta de sfat comparativ constructiv. Nu iti cere scuze, dai funda cui vrei tu, daca eram ca unii disperati de pe site-ul asta dupa funda atunci laudam si eu videoclipul asta cu toate ca minteam, dar nu sunt nici vanator nici disperat de funde.

| NextGen explică (pentru M25M):

Nu vreau sa zic ca tu esti disperat, dimpotriva doar ti-am zis ca trebuia sa imi zici doar parerea ta poate nu am precizat eu bine in raspuns cateodata sunt eu mai prost dar aia este iti dadeam funda imediat dar daca nu mi-ai spusparerea ta uite da o puneai pe asta era super oricum mersi mult prentru raspuns si bafta in continuare!