| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti ce jocuri in multiplayer de descarcat de pe internet stiti? Ca nu mai am nici unul de cand....mult mult timp si as vrea si eu sa ma joc.Va rogggg.Cine imi spune primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Smecheritzu50 a răspuns:

rolling on the floor prea multe, counter strike 1.6, samp, lol, metin2 [toate], 4storybig grin, funda?

| CiprianTunaru a răspuns (pentru Smecheritzu50):

Smecheritzu vrei sa fim prieteni?

| Smecheritzu50 a răspuns (pentru CiprianTunaru):

Da

4 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Intra pe mmohut.com si ai acolo la jocuri mp happy mai poti incerca modern warfare 1, 2, 3; cs 1.6 etc...

| CiprianTunaru a răspuns (pentru xamix):

Mersii mult xamix esti cel mai bun fara sa ceri ca altii tot in continu funda? funda?