| DarkSIderrrr a întrebat:

Imi spuneti cel mai tare metin de pe glob

5 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Cel mai tare de pe glob.
Fiecare tara are un metin OFFICIAL, dar normal ca exista si pvp-uri/pvm-uri (servere private), nu putem spune ca un metin este cel mai tare de pe glob, dar putem spune ca fiecare sau mai multi avem un metin preferat si pe ala il preferam sa il jucam.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Incearca un privat pvp clasic bonsuurile sa fie ca pe ro tio garantez ca-ti va placea www.galaxymetin2.no-ip.org asta e un sait totusi nu-i deschis 24/24 dar e fara donatii e smcher

| MessiTheBest99 a răspuns:

Hamer iti ei tot moca iti da lvl maxim bani multi si e in romana FUNDA?

| Supremacy5 a răspuns:

Stiu eu mai bine joaca samp pe serverul asta 188. 212. 105. 207:7777

| lenka12 a răspuns:

Stardoll, IMVU