| mariusstrebeli a întrebat:

Imi va merge gta v cu cerintele astea? si ce trebuie inbunatatit dc nu?
3.00 gHz dual-core
Paca video nVIDIA noua acum aparuta 2gb ram ddr3
Rami 2gb ddr3
Windows 7 ultimate

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai probabil nu. Nu ai zis CE procesor ai exact, si nici CE placa video. Nu conteaza cind e aparuta, daca e cu DDR3 atunci cel mai probabil e o flasneta. Inainte de orice altceva, iti trebuie MINIM 4 giga de ram.

| mariusstrebeli explică (pentru KodrutZ):

Procesor Intel pentiun 3.00 ghz dual core

| KodrutZ a răspuns (pentru mariusstrebeli):

CE PROCESOR OMULE? Intel a scos pe putin vreo 20 de procesoare care se incadreaza la "Pentium 3 GHz dual core"! Si n-ai zis nici ce placa video. Are si GeForce-ul ala un numar...