| IoanPetru a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de la pc garage din ziua din care ai comandat-o?

4 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

In acest moment dureaza fix o saptamana!

| Clujean25 a răspuns:

Depinde de ora comenzii și dacă produsul e pe stoc la ei sau la furnizor. Dacă îl comanzi dimineața, a doua zi e la tine...

| IoanPetru explică (pentru Clujean25):

Noaptea la 12... a trecut o zi si nu a ajuns inca

| Clujean25 a răspuns (pentru IoanPetru):

Dacă produsul e marcat ca fiind la ei în stoc, și nu în stoc la furnizor, și vine cu curier rapid, durează 24 de ore maxim de la expedierea coletului. Tu dacă ai comandat noaptea la 12, îți dai seama că nu lucrează nici cei de la plg, nici curierii la ora aia. Cel mai probabil coletul a fost expediat a doua zi dimineața sau la amiază, iar la tine ajunge în următoarea zi. Asta dacă nu prinzi și weekend...