| MaDaLyNa777 a întrebat:

In jocul lady popular la minijocul mastermind am facut aproximativ 60 de combinatii si atunci cand am terminat mia aratat ai pierdut. Cum fac sa castig jocul? Am incercat de multe ori dar mi-a dat acelasi raspuns. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Ela13 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi bulinele colorate in spatiile libere intr-o anumita ordine. Trebuie sa ghicesti ordinea pe care a pus`o pc-ul. Daca nimeresti poti castiga dolari.Si daca ai pierdut poti sa mai incerci odata