| GermanDianaAlexandra a întrebat:

În Minecraft cum îl poți invoca pe HEROBRINE și odată ce e invocat mai poți scăpa de el, și dacă da, cum?

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Deci
1.Herobrine aparea in versiunile vechi singur.
2.Nu il poti invoca fara mod sau plugin.
3.Sa scapi de el? Te omoara frate.Da oricum ar trebui sa plece singur dupa ce iti da cateva capace. Funda?

3 răspunsuri:
| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Mai rau decat el este Mutant Zombie.Am inteles ca nici 2 Herobrine nu il bat.(Ca sa faci un Herobrine tu trebuie sa:pui 2 bucati de pamant fara iarba una peste alta, si sa pui un cap de dovleac deasupra.)(La mine nu a mers.)

| Noth1936 a răspuns:

Nu îl poti invoca daca nu ai mod.
Nu poți scăpa de el. Când te vede te omoară direct.
Sper că te-am ajutat

| vRaptor a răspuns:

Il omori sau apesi " Ctrl + Alt + F4 "