| Bri a întrebat:

in care versiune minecraft apare herobrine dar fara mod?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Boss_Cris_1995 a răspuns:

Ai incercat "raspunsul tau"? Daca vrei sa stii am pe youtube si un video(nu vreau sa fac reclama, nu dau video-ul)care demonstreaza ca exista.Am jucat atunci pe versiunea 1.0.0 si l-am gasit.Bri incearca versiuni mai de la 1.5.2 mai mici ca eu si pe 1.5.2 l-am gasit crede-ma.(un pont=herobrine se uita la tine in timp ce mori se spune eu pe 1.5.2 am facut un test si l-am vazut).

1 răspuns:
| BlueCreeper a răspuns:

Pai Herobrine nu exista pe minecraft. Daca ai auzit de el este doar o gluma de speriat. Insa exista doar moduri cu herobrine.

| Boss_Cris_1995 a răspuns (pentru BlueCreeper):

Ai incercat "raspunsul tau"? Daca vrei sa stii am pe youtube si un video(nu vreau sa fac reclama, nu dau video-ul)care demonstreaza ca exista.Am jucat atunci pe versiunea 1.0.0 si l-am gasit.Bri incearca versiuni mai de la 1.5.2 mai mici ca eu si pe 1.5.2 l-am gasit crede-ma.(un pont=herobrine se uita la tine in timp ce mori se spune eu pe 1.5.2 am facut un test si l-am vazut).