| NeBy a întrebat:

In Primul Rand salut pentru toti ce vor citi intrbarea mea. deci am si eu o mare rugaminte la cine doreste sa ma ajute si pe mine. nu este destul de dificil. mi-am cumparat acum cateva zile jocul Grand Theft Auto IV Liberty City. L-am Instalat Si la un momendat sa intru in el imi spune sa introduc un code Serial nu mai stiu clar. si nu am stiut acum l-am dezinstalat. dar nu mai stiu cum sa il fac sa il instalez din nou pentru ca nu imi mai spune la fel cum l-am instalat prima data. As avea o mare rugaminte la voi daca puteti sa va conectati la mine in pc si sa puteti sa imi instalati si mie jocul nu ma prea pricep. a rog din suflet sa ma ajutati. am pc destul de bun nu este problema asta. deci va rog mult daca vreti sa ma ajutati dati-mi add la id meu de messenger : mascatu_micro4 Multumesc celui ce m-a va ajuta!
Respect TPU

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Sau in carcasa de la dvd, vezi daca ies pozele din carcasa, poate e ascuns.