| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce mergeam cu masina in GTA San Andreas pe o sosea, apare din spatele meu un obiect zburator negru care avea 4 aripi. In jurul meu era plin de blocuri inalte iar obiectul s-a izbit de un bloc fara sa mai ramana ceva din el. Ce era acel obiect si cine il conducea oare? E normal sa apara asa din senin?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Ai mod-uri instalate? Daca ai da e normal daca nu ...Sunt multe chestii in San Andreaas si adevarate si false(modurile) De exemplu:
E o ferma care are o casa, ziua e normala iar noaptea are ferestrele allbastre si se intalnesc unii dimineata in fata ei, daca te apropi trag in tine.
Daca reusesti sa bagi pe unu' acolo la pay'n'spray si schimbi culoarea masinii cu el inauntru poti sa tragi cu ce vrei in el ca nu va mai muri.Scrie pe google San Andreas myths. Funda?

1 răspuns:
| whiteviper98 a răspuns:

Este BUG frate.o eroare. poate de la placa video...(sa-r putea sa fie altceva daca ai instalat vreun mod/patch in gta san andreas)