| Kameny a întrebat:

Aceasta intrebare nu are sens sau logica este mai mult curiozitate.

Astazi 3.24. 2017 Am avut un vis i-logic in car eram intr-un urasi cu blocuri in care a venit un tunami
si a acoperit intreg orasul cu apa pana la inaltimea de 30 metri ba chiar mai mult.
(1.eu sunt pozitionat in mislocul europei si singurul loc cu apa curgatoare este un rau pe care il trec in 10 min. si nu este suficient de un tunami,)
( 2.blocurile nu sunt foarte inalte si sunt mai multe case)

In acel timp am descoperit niste copi inecanduse, dupe ce imi amintesc nu pareau mai mari de 10 ani,
neam refugiat intr-un blog si apoi am incercat sa esim pe acoperisul blocului in acel timp unul dintre copii a ramas blocat si nu ajunse la acoperis, iar eu cu restul de copi am trecut pana la un alt bloc mai inalt in care ramasese un apartament la suprafata in momentul ila intalnim copilul blocat care sa rentors umed tot (ilogic de oare ce cu toti am fost in apa (dar oricum)).

Aici devine ciudat si visul meu se schimba.

Orasul era acoperit cu pamant si apa pana la blocuri de 30 metri (Din-ou fara logica de oare ce nu sunt)
In momentul ila ma trezesc find la in foc de tabara cu mama si tata-l meu (inco parte ciudata de oare ce eu am doi frati dar unul nu sta pe acasa iar celalalt la munca mai mereu ).
Eram la adapostul unui bloc iar de odata apare o hoarda de zombii (De la dezastre naturale pana la zombii nu inteleg.)Eu le spun parintilor mei sa fuga, dar ei nagand spun nu-i nicio problema ca sunt adormiti (sau asa ceva nu prea imi mai amintesc), iar visul se termina cu mine alergand si lasandumi parinti in urma dupa incercarea mea de ai comvinge care evident a esuat.

! Care imi poate spune de ce si in ce logica am avut acest vis?!

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

În subconștientul tău te-ai gândit la aceste lucruri, sau ai vorbit, ai văzut la televizor despre asa ceva și atunci ai visat. Visele apar din mulțimea gândurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa vezi filme de pe site-ul asta. http://filmexxx.org/