| coSarah a întrebat:

Incerc sa instalez fifa 14 si nu reusesc. imi detaliaza cineva procedura de instalare. va rog mult. zice ca imi trebuie cont origin

Răspuns Câştigător
| godzila007 a răspuns:

Dupa ce il instalezi cauta un crack pe internet, daca ai skidrow, dai open pe skidrow si ar trebui sa ai acolo un folder numit crack, iei de acolo fisierele si le pui in fisierul jocului. ATENTIE: dai copy an replace sau move and replace!

| coSarah explică (pentru godzila007):

Imi zice ce de genu: core/activation dll is missig!

| godzila007 a răspuns (pentru coSarah):

Daca iti zice asa, atunci poti incerca sa rezoli problema scriind pe google: core/activation dll is missig fifa 2014 si poate ai vreun video in care cineva rezolva problema!