| Anichitoaei_Emi_1999 a întrebat:

Ini puteti spune jocuri gen Transformice. Dar sa aiba multe cheese si capsuni. Micemassive,Ledformice,Transformice,Transformika,transfo rtroll,Space mice, Si Transformicke le stiu. laughing Daca nu sa fie gen Clubpinguin

6 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Sal MIAU! Pai sunt :
Heromice,
Tramsformita
Farmerama
Big Farm
si sa stii ca dupa '','' nu se pune ''Si''. Funda?batting eyelashes

| Mirela454 a răspuns:

Pai fara alea care le sti tu eu mai stiu Heromice

| Nicoleta_Glodeanu_1972 a răspuns:

1.Ledformice 2.Roformice 3. Dropformice - Si gen ClubPenguin: Empire, Everyboody Edits, Gata sper ca te-am ajutat happy.

| Nicoleta_Glodeanu_1972 a răspuns:

+ O si e Penguin nu Pinguin happy

| Alexandra_Valentina_2000 a răspuns:

Buna! doar pe Godmice il stiuwinking