| TwlGirl a întrebat:

Intr-un final am reusit sa instalez Fifa 13, dar imi cere ceva Origin. Ce inseamna asta, trebuie sa descarc Fifa 1 sau?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, Origin este un program care iti trebuie pentru a juca online majoritatea jocurilor EA. Dar costa.
Sa stii ca poti sa joci offline si fara!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| bogdancool102 a răspuns:

Origin este un program pe care aproape toate jocurile EA GAMES il necesita si eu il am. Daca vrei sa continui cu fifa 13 trebuie sa-l ai asa ca uite un link mai jos:
http://ea-origin.en.softonic.com/ Sper ca ti-am fost de ajutor