| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de la Altex fifa 16, dar inca nu am reusit sa-l instalez. Bag cd-ul 1, dau run install, dar dupa nu se intampla nimic. Trebuie sa imi fac cont pe origin inainte? Am tot cautat pe youtube, dar nu am gasit nici un video cu intalare. Daca stie cineva as fi recunoscator. Multumesc.

1 răspuns:
| janny a răspuns:

Salut...am instalat origin, mi-am facut cont, am bagat serialul si dupa a mers instalat. Problema acum este ca nu se deschide si nu stiu cum sa fac