| dolceGirl a întrebat:

Intrebare adresata jucatorilor de Metin2.
Daca mi-am cumparat frizura si vreau sa revina la loc cum a fost, cum pot sa fac sa revina?
Daca merge dau funda.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca vrei sa iti stergi frizura sa vina la loc urmeaza pasii urmatori (nu mai ai cum sa iti recuperezi frizura decat daca iti iei alta).1)Te duci la femeia aia din map2 care are fusta rosie (Ti-a dat o misiune cu inelul sotului ei de la Goo-Pae).2)Dai pe ea si scrie Sterge frizura.3)Platesti 500k (500.000 Yang) si frizura o sa fie din nou la normal.Bafta!

1 răspuns:
| Lylia a răspuns:

Daca vrei sa iti revina prima frizura (cea data de la lv1) te duci in map2( Backra sau c-am asa ceva ) si te duci la Mirine si dai Sterge frizura, o sa platesti o suma de bani.Mult Noroc!