| edi1098 a întrebat:

Intrebare din LOL! Care este mai bun dintre: Alistar, Tristana, Brand, Garen, Jinx, Lux, Master Yi, Riven, Ryze, Varus, Wukong, Ashe? Multumesc anticipat. P.S. stiu ca n exista un cel mai bun dar ma refer la skiluri. HP.

Răspuns Câştigător
| MixAndrei a răspuns:

Deci sa le luam pe rand tu ai insiruit aici melee tintasi si support ashe are damage extrem de mare daca stii sa o joci wukong daca este feedat iar tristana este foarte buna.Sa nu o omitem si pe jinx. Dupa mine ordinea ar fi ADC:Tristana, Jinx
Support:Ashe, ryze restul nu ma prea fascineaza big grin funda?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Eu zic ca este Jinx, dar mie nu-mi plac skilurile, joc cu Garen! happy

| leFunnyDuck a răspuns:

Mie imi place riven