| dge18 a întrebat:

Intrebare Metin2:
Atunci cand dai in mobi (animale, monstrii) si te indepartezi de ei mai mult se duc inapoi... cum pot face ca sa merg mai departe cu ei FARA sa se intoarca inapoi in zona lor de patrulare? Stie careva care-i jmecheria? Sau daca exista una? PS: Fara hack-uri...

Răspuns Câştigător
| AnonimWho a răspuns:

Pai ori ai adun cu Mantia Curajului ori te opresti ii las sa mai de putin an tine si fugi din nou ...Smecheri nu sunt doar hack-uri eventoalwinking

| dge18 explică (pentru AnonimWho):

Ok Multumesc pentru ajutorul acordat big grin

1 răspuns: