| Deaad a întrebat:

Intrebare pentru fanii the elder scrolls sau cei care joaca:Ce parte va place mai mult,adica Arena,Daggerfall, Morrowind, Oblivion sau Skyrim?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat doar Skyrim din alea dar pot zice ca de nota 10, dupa 80h de jucat abia sunt la jumtate. isi merita toti banii

| TheProtoType1 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic..as alege Morrowind pentru poveste sau Skyrim pentru gameplay.Si am jucat si The Elder Scrolls Online Beta si e destul de tare dar nu este chiar ce ma asteptam pentru ca nu poti face la fel de multe lucruri precum in tilurile anterioare, adica se bazeaza mai mult pe pvp/modul de lupta.

| Deaad explică (pentru TheProtoType1):

Oblivion ai jucat, iti place?

| TheProtoType1 a răspuns (pentru Deaad):

A,da uitasem pur si simplu de el.Cel mai mult imi plac culorile folosite, adica sunt foarte vii si te atrag sa-l joci.

| Deaad explică (pentru TheProtoType1):

Ca tot ne-am adancit in subiect, cu ce clasa joci, fie in skyrim, oblivion, care e preferata ta? Eu joc cu khajitul.