| Costin_Dinu_1998 a întrebat:

Intro zi m-am decis sa resetez pc-ul.Am ajuns la partea in care trebuia sa instalez windosul.A ajuns la 64% si de atunci mi se tot restarteaza la 64%.Ce trebuie sa fac?

Ps:Am windows 10 si am un laptop:
Aspire es 15 cu:
Amd quad core processor A8-6410
Amd radeon™R5 Graphics
4gb DDR3 L MEMORY
1000 GB HDD

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok la 4GB RAM, nu as zice ca e o problema cum a zis cineva. Cel mai probabil ti se intampla asta pentru ca nu e CD-ul bun. Incearca sa il instalezi cu alt CD. Daca tot nu merge inseamna ca ai ceva probleme la hardisk care sunt putin mai complicat de rezolvat, insa se pot rezolva.

| iliuandreii47 a răspuns:

La 4 RAM, nu prea se recomanda windows 10, zic si eu, du-te la cineva care stie sa iti puna 7 home premium sau ultimate