| anonim_4396 a întrebat:

Io.netty.channel.abstractchannel$annotatedconnectexcepti on: connection timed out: no further information la versiunea de minecraft 1.12.1. am incercat si alte versiuni si nu mi-a mers. am sters minecraftul l-am reinstalat acceeasi problema am oprit firewallul nu s-a schimbat nimic. am adaugat l-a firewall minecraftul sa fie permis si tot nu mege. cineva poate sa ma ajute si pe mine? dau funda cat mai repede daca se poate. pentru mai multe detalii asasinulnoptii: skype id

1 răspuns:
| TheCoolMouseK a răspuns:

Cel mai probabil serverul care (sau "pe care"?) Vrei să-l accesezi a luat-o la plimbare