| KoKo56 a întrebat:

Joc GTA San Andreas si sunt la misiunea Cesar Vialpando sau ceva de genu.Am mai trecut de ea de multe ori, dar acum apas pe sageti si imi tot spune chesti de genu:,, miss it",, wrong turn". Am apasat si pe tasta 2 si tot nimicstraight face
Cum pot sa trec misiunea? Funda + votbig grin(ca altfel nici dracu' n-ar mai raspunde)

Răspuns Câştigător
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Apasa pe cifrele de sub numlock ca alea merg.

3 răspunsuri:
| KoKo56 explică:

@MaRcelinNo ma indoiesc ca din cauza asta e daaar, acum incerc.Este posibil sa te alegi cu o fundabig grin

| SMaricel a răspuns:

Pai,incearca sa joci pe tastatura NUM LOCK si activeaza butonul num lock, si trebuie sa fi atent la misiune, trebuie sa faci masina sa danseze.

| mastersinky a răspuns (pentru SMaricel):

Si mai apas si pe 2?