| Harasim_Sebi_1999 a întrebat:

Joc jocuri video și caut niște casti perfecte dar la un preț redus. Joc CS GO și am nevoie de niște casti de gaming cu USB și microfon.
Niște sugestii?
Și care dintre hama urage cu conector prin USB și natec genesis hx55 sau hx66 e mai bună?
Mulțumesc.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Eu ti-as recomanda hx55 de la natec pentru ca le detin si la pretul lor merita toti banii, ai un sunet destul de bun si microfonul se aude foarte bine, fara bazaieli sau alte zgomote de fundal.