| CararusStefan a întrebat:

Joc si eu fifa 23 ultimate edition cumparat de pe origin,si azi cand am dat sa intru in joc mi-au cerut sa ma reloghez cu ID sau adresa email plus parola,am bagat toate cele si imi dau ca sunt incorecte,mai incerc inca o data si inca o data si zic hai ca poate am uitat eu parola,am resetat parola sa o schimb,cand schimbi parola iti trimit un cod de securitate pe mail,intru pe mail si nimic,mai cer un cod, nimic caut si in spam tot nimic intr-un final le gasesc in cosul de gunoi bineinteles ca nu mai erau valabile, cat mai cautam eu codurile mai intram si pe siteul Origin si nu stiu cum naiba am reusit in prostia mea de am mai creat un cont cu aceiasi adresa de email si cu aceiasi parola (nu stiu cum s-a putut caci mi se pare aiurea) iar acum cand ma loghez cu noul cont bineinteles ca nu mai am fifa 23 zice sa il cumpar, am incercat sa bag product codul de la fifa 22 care este cumparat pe CD si imi spune ca este deja folosit.Eu la fifa 23 nu am primit nici un product cod.Intrebare,exista vreo solutie sa imi recuperez vechiul cont? sper sa fii inteles despre ce este vorba si sa ma puteti ajuta. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar implica sa stii destula engleza cat sa vorbesti cu support-ul.
https://help.ea.com/......ontact-us/

| vodami92 a răspuns:

Eu nu prea am jucat fifa pe ultimate team! decat doar la fifa 20 sau 21! cand evident jucasem mai mult! dar la fifa 22 m-am oprit in sensul ca am facut mai putin! nu stiu nici la fifa 23! daca ma voi axa pe ultimate team! vom vedea! oricum volta ma intereseaza mai mult! e mai misto! joci cu prietenii! iti faci echipe! iti cumperi imbracaminte incaltaminte! astea doar cateva!