| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a întrebat:

Joc Transformice de 3 saptamani. happy e un joc cu soricei. stiti coduri pentru cheese in afara de /facebook? sau mai pot lua fraises? plz puppy dog eyes am nevoie.

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Nu poti sa mai iei decat daca iti schimbi parola ( primesti un fel de palarie si 40 branze cred. ), capsunile alea nu le poti lua decat daca le cumperi cu bani reali

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RainboyDash):

Of, am incercat si prin modalitatea asta. sad Oricum, multumesc. Craciunul o sa aduca multe iteme. sper sa prind macar una in profulul meu blushing

| RainboyDash a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Funda? big grin