| maradona10 a întrebat:

Jocul tom clancy are legatura intre seriile lui sunt foarte multe sad si nu am jucat decat una si o voi juca pe urmatoarea.am jucat splinter cell conviction

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nu prea inteleg ce zici. Cred ca vrei sa intrebi daca au legatura. Pai nu au unele. Conviction l-am jucat si eu. Urmatoarele sunt doar serii diferite intre ele normal. Jocurile Tom Clancy sunt facute dupa cartile aceluiasi autor, Tom Clancy. De asta le zice la toate "Tom Clancy`s" HAWX de exemplu.

| maradona10 explică (pentru Trynda):

Mda...eu ma referam dc sunt legateintre ele ..precum un serial de film happy intelegi happy am jucat splinter cell conviction cand i-a fost rapita fata ..si imi voi lua urmatorul LISTANEAGRA

| Trynda a răspuns (pentru maradona10):

Am zis ca sunt serii diferite. Deci nu au legatura. Ghost Recon: Future Soldier 2 e cel mai recent.