| TheExpert01 a întrebat:

Jocuri mmorpg cu grafica buna in genul aion? FARA WOW funda

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Http://ggames.ro/category/mmorpg/ Gasesti aici o categorie mare de astfel de jocuri cu review complet in limba romana. Vezi ca exista pros & cons in care zice daca grafica este buna sau nu. Plus la fiecare review exista si gameplay in care vezi exact cum este in joc. Spor la jocuri

4 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

World of warcraft

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Kaneva,ForStory,rome total war, Pokie Ninja DDtank Lord of the rings, 4 story, metin2, League Of Legends, Tlbb... Oricum, acest site are multe jocuri, arunca un ochi pe el : http://mmohuts.com/gamelist Funda?

| Rexssj12 a răspuns:

Aura kingdom, scarlet blade, tera